Oferty pracy

Asystentka Zarządu
Zakres obowiązków:

  • kontakty z biurem rachunkowym w zakresie przesyłanych / przekazywanych faktur
  • kserowanie, skanowanie dokumentacji Klientów w celu przedłożenia jej w Banku;
  • sporządzanie umów konsultingowych oraz aneksów do umów;
  • prowadzenie rejestru poczty wychodzącej oraz przychodzącej;
  • nadzór nad materiałami eksploatacyjnymi w biurze tj. tonerami;
  • sporządzanie innych umów o charakterze cywilnoprawnym;
  • sporządzenie oraz prowadzenie kompletnej bazy klientów spółki;
  • odpowiedzialność za kontakt z urzędem skarbowym, ZUS, REGON, KRS w zakresie niezbędnych zaświadczeń i odpisów;
  • sporządzenie i prowadzenie rejestru faktur oraz ich drukowania / przesyłanie w formie elektronicznej do Klientów lub biura rachunkowego,
  • nadzór nad bieżącymi zakupami napojów gastronomicznych /kawa, herbata, mleko etc/,
  • obsługa spotkań biznesowych z Klientami w siedzibie spółki,
  • informowanie telefoniczne Klientów o usługach świadczonych przez spółkę.

Menager w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych
Zakres obszarów odpowiedzialności w spółce:

  • sprzedaż kredytów gotówkowych i hipotecznych,
  • kontakty z Klientami,
  • kontakty z Bankami,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku spółki w otoczeniu biznesowym,
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych z aktualnymi i potencjalnymi Klientami.

Specjalista ds. marketingu internetowego

  • kreowanie wizerunku firmy w internecie oraz innych publicznych mediach przekazów,
  • możliwości kontaktów z potencjalnymi Klientami za pośrednictwem mediów elektronicznych,
  • zarządzanie kilkoma serwisami internetowymi,
  • tworzenie internetowych kampanii reklamowych.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w kreatywnej kilkuosobowej grupie,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • wynagrodzenie adekwatne od osiąganych wyników,
  • nabycie dużego doświadczenia w branży,

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).